Rozrywka, Kultura Kategoria: Rozrywka, Kultura

Dodaliście ostatnio:

 • Http://www.rowerystylowe.pl/ »

  Nasza firma ma zaszczyt świadczyć dla Państwa usługi od 2004 roku. Od 11 lat zdobywaliśmy wiedzę odnośnie potrzeb klienta i pod tym kontem staraliśmy się wyposażać nasz sklep. Nasza doświadczona kadra pracownicza służy pomocą w razie niezdecydowania klienta. Jesteśmy jedną z pierwszych firm, specjalizującą się w sprzedaży rowerów holenderskich. Trud, który wkładaliśmy podczas 11 lat działania na rynku zapewnił nam przedstawicielstwo czołowych marek rowerów i akcesoriów holenderskich, dzięki czemu mają Państwo możliwość wybierać pomiędzy najlepszymi firmami, m.in : Sparta, Batavus, Gazelle. Serdecznie Zapraszamy.

  Data akceptacji: 15 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem byk mechaniczny : Imprezyfirmowe.pl »

  Nasza oferta z roku na rok poszerza się o nowsze hity. Braliśmy udział w ponad tysiącu imprez, dzięki czemu zdobyliśmy duże doświadczenie. Wszystkie urządzenia wzbogacone są o atesty i gwarantują całkowite bezpieczeństwo. Urządzenia przez nas oferowane cechuje najwyższa jakośc oraz ładna stylistyka. Nasza firma posiada ubezpieczenie OC w WARTA MiŚ. Prowadzimy działalnośc od 10lat co pozwoliło nam zdobyć odpowiednie doświadczenie aby świadczyć usługi w jak najbardziej profesjonalny sposób.

  Data akceptacji: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Piekne dekoracje komunijne, weselne i ślubne »

  Multideco.pl Nasz sprzęt dekoratorski umożliwi Państwu szybkie i sprawne przygotowanie dekoracji np. napompowanie balonów. Oferuje sprawdzone i trwałe rozwiązania, sprawdzony podczas wielu imprez przez praktyków.Polecamy: obciążki do balonów, pompki do balonów, pompki elektryczne do pompowania balonów, butle z helem, jednorazowe butle z helem.Współpracujemy z firmą kurierską DHL, dzięki czemu nasze dekoracje dociarają do klientów szybko i terminowo.

  Data akceptacji: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »